Zaznacz stronę

Sponsoring

Firma KaPi to nie tylko działalność biznesowa skupiona wyłącznie na generowaniu zysków, ale także szeroko rozumiana aktywność związana między innymi ze sponsoringiem zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich inicjatyw.

LOKALNE ZAANGAŻOWANIE

Meble KaPi, to marka silnie związana nie tylko z regionem, w którym znajduje się fabryka mebli ale także trwale wspierająca lokalne inicjatywy. Do przedsięwzięć, które wspomógł producent mebli KaPi, można zaliczyć m.in.: pomoc organizowaną wspólnie z Senatorem Rzeczpospolitej Polskiej Piotrem Gruszczyńskim przy odbudowie i wyposażeniu 4 domów rodzin pogorzelców w Pruchnowie, wykonanie mebli dla: Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Domu Dziecka w Trzemesznie, Muzeum Regionalnego w Trzemesznie, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz innych organizacji z powiatu gnieźnieńskiego.

SPORT

Marka KaPi aktywnie uczestniczy w życiu społeczności gnieźnieńskich kibiców żużla,  sponsorując aktualnie :Łączyńscy-Carbon Start Gniezno. 26 maja 2013 roku marka KaPi była również sponsorem meczu „Drużynowych Mistrzostw Polski”: LECHMA START GNIEZNO–UNIBAX TORUŃ. Dzięki wsparciu producenta mebli KaPi, drużyna z Grodu Lecha ma możliwość dostarczenia miłośnikom tego sportu niezapomnianych emocji, natomiast w podziękowaniu za powyższe inicjatywy producent mebli KaPi otrzymał statuetkę ZŁOTY ORZEŁ 2011, ZŁOTY ORZEŁ 2012 w kategorii SPONSOR BUSINESS oraz statuetki ZŁOTY ORZEŁ 2013, ZŁOTY ORZEŁ 2014 w kategorii SPONSOR PREMIUM.

Z zamiłowania do czarnego sportu marka KaPi wspiera zawodników reprezentacji Polski a zarazem zawodników klubu KS TORUŃ :

  • wielokrotnego reprezentanta Polski, Adriana Miedzińskiego (https://plpl.facebook.com/miedziak.team)
  • – seniora reprezentacji Polski Kacpra Gomólskiego (https://pl-pl.facebook.com/KacperGomolski)
  •  juniora reprezentacji Polski Pawła Przedpełskiego (https://pl-pl.facebook.com/pages/Pawe%C5%82-Przedpe%C5%82ski/224963194324248 )
  • Toruńskiego Anioła – Oskara Fajfer (https://pl-pl.facebook.com/pages/Oskar-Fajfer/226781310844290);

KaPi uczestniczy w wielu imprezach żużlowych jako sponsor m.in. SEC- Drużynowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Europy w jeździe na żużlu oraz Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – pierwszego Króla Polski, w sezonie 2012-2014.

KaPi wspiera także szwedzkiego żużlowca Magnusa „Zorro”  Zetterstöm`a który obecnie jest zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk.  (https://sv-se.facebook.com/pages/Magnus-ZORRO-Zetterstr%C3%B6m/151054941442),

Możemy się też pochwalić faktem  iż w jednym z naszych salonów meblowych gościł  wielokrotny Mistrz Świata, Tomasz Gollob Więcej na stronie:

(http://www.gollobracing.com)

W sezonie zimowym 2013r. marka KaPi wspierała Turniej Żużlowy na lodzie, organizowany przez jednego z byłych  zawodników Lechmy Start Gniezno, Wojciecha Lisieckiego.  Szczegółowa relacja z zawodów na stronie: http://nicesport.pl/zuzel/105583/wojciech-lisiecki-zwyciezca-wlasnej-gali-lodowej

W bieżącym roku wspieramy również zawodnika fińskiego Timo Lahti, sześciokrotnego medalistę młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Finlandii, który startuje obecnie w lidze polskiej.

Ciekawostką jest, że Producent Mebli KaPi wyposażył w meble domy  takich zawodników jak: Magnus  Zetterstöm, Adrian Miedziński, Łukasz Przedpełski a także Krzysztofa Jabłońskiego – reprezentującego aktualnie barwy Zielonej Góry

Od 2010 roku marka KaPi jest tytularnym sponsorem drużyny w Turniejach Ligi Piłki Nożnej Halowej w Trzemesznie, pod nazwą „Producent Mebli KaPi”, a także Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Niezrzeszonych: KaPi Orlik Cup.

Więcej na stronie:

 https://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.304242072979515.65705.179801615423562&type=3 oraz

http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,trzemeszenska-liga-pilki-noznej-niezrzeszonych-kapi-orlik-cup-2014.html

Uczestnicząc w lokalnych wydarzeniach marka KaPi czynnie wspierała drużynę U.K.S. Futsal Medan Gniezno oraz corocznie odbywający się Zimowy Bieg Trzech Jezior na terenie Nadleśnictwa Gołąbki, który jest jednym z największych zimowych imprez sportowych w Polsce. Więcej na temat zawodów na tronie: http://zimowybiegtrzechjezior.pl/

Obecnie wspieramy także Grand Prix Trzemeszna w biegach  http://aktywnetrzemeszno.pl/?p=370

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Od roku 2014 Producent mebli KaPi wspiera także Fundację Aktywne Trzemeszno „FAT”, która wraz z Dariuszem Michalczewskim, Romanem Polko, czy też z Przemysławem Babiarzem „zaraziła” nas swoją pasją biegania i staliśmy się tytularnym sponsorem Grand Prix biegów na 10km oraz Pierwszego Biegu Sylwestrowego. Więcej o fundacji i pasjonatach biegania na stronie: http://aktywnetrzemeszno.pl/

Marka KaPi angażuje się również charytatywnie wspierając takie akcje społeczne jak np: Szlachetna Paczka, regionalny Dzień Seniora, upominki dla przedszkolaków itp. Jesteśmy też sponsorem obchodów  20 lecia PZERiI (Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów) w Witkowie.

Marka KaPi pomaga również Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Policji IPA, które łączy funkcjonariuszy z całego świata bez względu na stopień, wykształcenie, płeć, rasę, barwę skóry, mowę, czy religię, co jednoznacznie odzwierciedla motto stowarzyszenia tj: „Servo per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń). W związku z powyższym z rąk Prezydenta Sekcji Polskiej IPA p. Arkadiusza Skrzypczaka Producent mebli KaPi otrzymał podziękowania za zaangażowanie oraz niesioną pomoc.

Trwały rozwój i towarzyszące mu rozszerzanie oferty naszych usług jest dla nas wyzwaniem.

Serdecznie zapraszamy.